Szanowni Rodzice!
Lato w mieście w naszej szkole będzie w terminie od 25.06 do 13.07.2018 r.
od godz. 7.30 do godz. 16.00
Numer konta do wpłat na żywienie podczas "Lata w Mieście 2018"
Szkoła Podstawowa nr 97 |
60 1030 1508 0000 0005 5082 7069 |
cena wyżywienia - 7 zł dziennie
Już od poniedziałku, 25 czerwca, codziennie 4 grupy uczestników, mają zajęcia na pływalni - krytej i odkrytej.
Konieczny jest strój pływacki i ręcznik, a na pływalni odkrytej dodatkowo czapka i krem z filtrem.
Najlepiej nosić sprzęt na basen codziennie!
Program zajęć WPE „Lato w mieście” w SP 97 w I tygodniu
Nowy!!!!
Grupa I – uczniowie z
rocznika 2011 i 2010 – wychowawca: p. Kamińska
Grupa II – uczniowie z
rocznika 2009 – wychowawca: p. Sieczkowska
Grupa
II
A – uczniowie zapisani tylko na I
turnus– wychowawca: p. Zagórowska
Grupa III – uczniowie z
rocznika 2008 – wychowawca: p. Nicewicz
Grupa IV – uczniowie z
rocznika 2008 i 2007 – wychowawca: p. Rysiukiewicz
Grupa V – uczniowie z
rocznika 2007 i starsi – wychowawca: p. Alfred
29 czerwca – piątek
7.30 – 8.30
Zgłaszanie się uczestników, rejestracja obecności (grupy I i II – w sali 2 na
parterze, grupy III, IV, V – w świetlicy )
9.00 –
Niespodzianka dla wszystkich grup,
ale nie związana z pływaniem ;-)
Obiad w SP 10
w godz. 12.00 -14.00 zajęcia w grupach wg propozycji wychowawców
Program zajęć WPE „Lato w mieście” w SP 97 w II tygodniu
Grupa I – uczniowie z
rocznika 2011 i 2010 – wychowawca: p. Kamińska
Grupa II – uczniowie z
rocznika 2009 – wychowawca: p. Sieczkowska
Grupa III – uczniowie z
rocznika 2008 – wychowawca: p. Nicewicz
Grupa IV – uczniowie z
rocznika 2008 i 2007 – wychowawca: p. Rysiukiewicz
Grupa V – uczniowie z
rocznika 2007 i starsi – wychowawca: p. Alfred
2 lipca – poniedziałek
7.30 – 8.30
Zgłaszanie się uczestników, rejestracja obecności (w świetlicy, potem przejście
do sal) zabawy integracyjne, zajęcia plastyczne i ruchowe
8.30
– 8.30 – wyjście grup
III – V na pływalnię ul. Usypiskowa
(9.00-11.00), potem zabawy w Parku Szczęśliwickim (Gdyby było zimno i padał
deszcz „ Filmowa ruletka”)
9.15
– wyjście grup I i II na lekcję w kinie do SCEK
Obiad w SP 10
w godz. 13.00 -14.00, potem zaj. w grupach wg propozycji wychowawców
3 lipca – wtorek
7.30 – 8.30
Zgłaszanie się uczestników, rejestracja obecności (w świetlicy, potem przejście
do sal) zabawy integracyjne, zajęcia plastyczne i ruchowe
8.30
– wyjście grup IV – V na pływalnię ul.
Rokossowska (9.00-10.00)
9.30 –
Wyjście grupy III do KRP ul.
Opaczewska, potem pływalnia ul.
Rokossowska
10.00 –
Dekowarsztaty dla grup I i
II
Obiad w SP 10 w godz. 12.00
-14.00, potem zaj. w grupach wg propozycji wychowawców
12.15
– po obiedzie grupy IV i V jadą do
kręgielni ul. Gładka
4 lipca – środa
7.30 – 8.30
Zgłaszanie się uczestników, rejestracja obecności (w świetlicy, potem przejście
do sal) zabawy integracyjne, zajęcia plastyczne i ruchowe
9.00 –
wyjście grup I - III,
na Muzyczne Ogrody (Zamek Królewski 10.00)
9.15 –
wyjście grup IV i V do
WKT Mera
Obiad w SP 10
w godz. 13.00 -14.00, potem zaj. w grupach wg propozycji wychowawców
5 lipca – czwartek
7.30 – 8.30
Zgłaszanie się uczestników, rejestracja obecności (w świetlicy, potem przejście
do sal) zabawy integracyjne, zajęcia plastyczne i ruchowe
8.30
– wyjście grup III -V
na pływalnię ul. Rokossowska
(9.00-10.00)
9.00
- wyjście grup I i II do Muzeum
Warszawy – Spacer po starym Mieście
Obiad w SP 10
w godz. 13.00 -14.00, potem zaj. w grupach wg propozycji wychowawców
12.15
– po obiedzie grupy III – V jadą do
sali zabaw Eldorado (Bemowo)
6 lipca – piątek
7.30 – 8.30
Zgłaszanie się uczestników, rejestracja obecności (grupy I i II – w sali 2 na
parterze, grupy III, IV, V – w świetlicy )
8.30
– wyjście grup IV -V
do Muzeum w Wilanowie (9.30)
9.15
–
wyjście grup I i II Samsung Service Plaza (10.00-14.00)
9.15 –
wyjście grupy III do Centrum Pieniądza (10.00)
Obiad w SP 10
w godz. 12.00 -14.00 zajęcia w grupach wg propozycji wychowawców
Program zajęć WPE „Lato w mieście” w SP 97 w III tygodniu
Grupa I – uczniowie z rocznika 2011 i 2010 – wychowawca: p. Kamińska
Grupa II – uczniowie z rocznika 2009 – wychowawca: p. Podlaska
Grupa III – uczniowie z rocznika 2008 – wychowawca: p. Nicewicz
Grupa IV – uczniowie z rocznika 2008 i 2007 – wychowawca: p. Rysiukiewicz
Grupa V – uczniowie z rocznika 2007 i starsi – wychowawca: p. Olszewska
9 lipca – poniedziałek
7.30 – 8.30 Zgłaszanie się uczestników, rejestracja obecności (w świetlicy, potem przejście do sal) zabawy integracyjne, zajęcia plastyczne i ruchowe
8.30 – wyjście grupy V na pływalnię ul. ul. Rokossowska, potem wizyta w KRP ul. Opaczewska
9.00 – Dekowarsztaty grup III i IV
10.00 – Dekowarsztaty grup I i II
10.00– Wyjście do pizzerii Dominium grup III i IV
11.00– Wyjście grup I i II na pływalnię MOS (na 11.45)
Obiad w SP 152 w godz. 12.00 -14.00, potem zajęcia w grupach wg propozycji wychowawców
10 lipca – wtorek
7.30 – 8.30 Zgłaszanie się uczestników, rejestracja obecności (w świetlicy, potem przejście do sal) zabawy integracyjne, zajęcia plastyczne i ruchowe
9.00 – wyjście grup I i II do CNK
9.00 – Wyjście grupy III pływalnia MOS
9.00 – Wyjście grup IV i V do Muzeum Warszawy
Obiad w SP 152 w godz. 12.00 -14.00, potem zajęcia w grupach wg propozycji wychowawców
11 lipca – środa
7.30 – 8.30 Zgłaszanie się uczestników, rejestracja obecności (w świetlicy, potem przejście do sal) zabawy integracyjne, zajęcia plastyczne i ruchowe
8.30 – wyjście grup IV i V na pływalnię ul. Usypiskowa (9.00-11.00)
9.00 – wyjście grup II – III, do Straży Miejskiej (ul Przemyska 18, na 10.00)
9.00 – wyjście grupy I do Centrum Pieniądza NBP
Obiad w SP 152 w godz. 13.00 -14.00, potem zajęcia w grupach wg propozycji wychowawców
12 lipca – czwartek
7.30 – 8.30 Zgłaszanie się uczestników, rejestracja obecności (w świetlicy, potem przejście do sal) zabawy integracyjne, zajęcia plastyczne i ruchowe
9.00 – wyjście grup IV i V do Centrum Pieniądza NBP, potem pływalnia MOS (na 12.30)
9.00 - wyjście grup I -III do Hulakula (na 10.00)
Obiad w SP 152 w godz. 13.00 -14.00, potem zajęcia w grupach wg propozycji wychowawców
13 lipca – piątek
7.30 – 8.30 Zgłaszanie się uczestników, rejestracja obecności
(w świetlicy, potem przejście do sal) 8.30 – wyjście grup IV i V
na pływalnię ul. Usypiskowa (9.00-11.00)
8.30 – wyjście grup I -III na Stadion Legii (10.00)
Obiad w SP 152 w godz. 12.00 -14.00 zajęcia w grupach wg propozycji wychowawców
12.15 – po obiedzie grupy IV i V jadą do Time Machine Minigolf (tylko chętni)
Uwaga ! Plan może ulec zmianie.